המלצות מומחים באומנויות לחימה


המומחה עמי ניב, חגורה אדומה לבנה דאן 7 בקרב מגע מייסד שיטת אייקי קרב מגע בעדותו ביום 26.2.09 בבית משפט השלום בתל אביב  ציין:

"אני בגדול עברתי על החוברת , אבל כאיש מקצוע בתחום , שכל חיי אני עוסק בתחום הזה, אני ראיתי את הקלטת והקלטת היא זו שמבהירה בצורה מקצועית את שיטת ימשדו בגדול מה שנקרא שיטת ימשדו , או מה שראיתי בקלטת היא מה שנקרא תרגילים מקצועיים ברמות הגבוהות ביותר . אני הייתי גאה בו שהוא עשה תרגילים כאלה".

המומחה דני מייזלר חגורה שחורה דאן 5 - קראטה גוג'ו-ריו במכתב תודתו לרב האומן אבי דוכן:

"במהלך האימונים המשותפים התרשמתי מאוד מרמתך הגבוהה, מהידע העצום שיש לך באומנויות הלחימה, מיכולת ההדרכה הגבוהה שלך ומפיתוח שיטת ימשדו.
לדעתי פיתוח שיטה דורש לא רק יצירתיות ידע ותבונה, אלא גם אומץ ותעוזה לשבור מוסכמות ולצאת לדרך חדשה ואתה עשית זאת בהצלחה יתרה.
התרגילים החדשניים והיעילים בשיטת ימשדו אותם למדתי ממך, בינהם פתרונות נגד יריב האוחז בנשק, כמו אלה, סכין ואקדח העשירו רבות את ידיעותיי.
על כל זאת קבל מלוא תודתי והערכתי."


המומחה עוזי קחו דאן 4 בטאיקוונדו ודאן 2 בימשדו בעדותו בבית משפט ביום 29.2.09 בבית משפט השלום בתל אביב ציין:

"אני למעשה עבדתי ב-2 השיטות  עד היום, אני במועדונים שלי אני נותן , לא שאני מתעסק עם זה המון, אבל במעט שאני עושה היום אני מכניס להם גם את השיטה ימשדו כי לרחוב אנשים לא רוצים נקודות באולימפיאדה.  טאיקוונדו זה ספורט תחרותי אולימפי מוגבל בתנועות, בעיטות מעל גובה החגורה, אין אגרופים לפנים, כשלמעשה זה הכי טוב לרחוב. בימשדו יש את כל הדברים האלה, הכל. כל חלק בגוף שלך אתה הופך למכונת מלחמה אם אתה לוחם טוב".

logo בניית אתרים